Domowe kolędowanie

Życzenia – Pani Dyrektor Ewa Jurkowska – Siwiec

————————————————————————————————————————-

Zapraszamy do wysłuchania domowego koncertu kolęd w wykonaniu Magdaleny Pałgan (skrzypce) oraz Dariusza Wróbla (gitara).

————————————————————————————————————————-

Gore gwiazda Jezusowi

Dawid Pocheć II/6 – wokal, naucz. fortepianu p. Karine Owsepian

Gabriel Pocheć III/6 – instrument klawiszowy, naucz. fortepianu p. Karine Owsepian

Szymon Pocheć – instrument klawiszowy


16 grudnia 2020 roku odbył się Skrzypcowy Konkurs Kolędowy (internetowy). W konkursie brali udział uczniowie klasy skrzypiec. Jury w składzie p. Anna Chajska, p. Magdalena Pałgan oraz p. Dariusz Wróbel nagrodzili wszystkich uczestników konkursu. Młodym skrzypkom serdecznie gratulujemy 😉

Skrzypcowy Konkurs Kolędowy – I miejsce w młodszej kategorii

Dzisiaj w Betlejem

Weronika Kosanowska I/6 – skrzypce, śpiew naucz. skrzypiec p. Magdalena Pałgan

Rodzina p. Kosanowskich – śpiew

————————————————————————————————————————-

Skrzypcowy Konkurs Kolędowy – I miejsce w młodszej kategorii

Dzisiaj w Betlejem

Łucja Leśniewska I/6 – skrzypce, naucz. p. Magdalena Pałgan

Rodzice Łucji – życzenia


Skrzypcowy Konkurs Kolędowy – I miejsce w młodszej kategorii

Dzisiaj w Betlejem

Julia Opozda I/6 – skrzypce, naucz. p. Magdalena Pałgan


Skrzypcowy Konkurs Kolędowy – III miejsce w starszej kategorii

O Gwiazdo Betlejemska

Gabriela Grzesik III/6 – skrzypce, naucz. p. Magdalena Pałgan

Bernadeta Borek – grzechotka, życzenia


Skrzypcowy Konkurs Kolędowy – III miejsce w starszej kategorii

Gdy się Chrystus rodzi

Magda Mizera II/6 – wokal, naucz. skrzypiec p. Magdalena Pałgan

Wiktoria Mizera IV/6 – skrzypce, naucz. p. Magdalena Pałgan

Klaudia Mizera – skrzypce


Skrzypcowy Konkurs Kolędowy – II miejsce w starszej kategorii

Wśród nocnej ciszy

Zofia Bontur V/6 – skrzypce, naucz. p. Magdalena Pałgan


Skrzypcowy Konkurs Kolędowy – II miejsce w starszej kategorii

Gore gwiazda Jezusowi

Julia Tłuczkiewicz VI/6 – skrzypce, wokal, naucz. skrzypiec p. Magdalena Pałgan

Liliana Tłuczkiewicz – wokal

Anna Tłuczkiewicz – śpiew

Grzegorz Tłuczkiewicz – grzechotka

————————————————————————————————————————-

Skrzypcowy Konkurs Kolędowy – I miejsce w grupie starszej

Cicha noc

Aleksandra Budzińska V/6 – skrzypce, keyboard, naucz. skrzypiec p. Magdalena Pałgan

Amelia Budzińska – skrzypce

Andrzej Budziński – pianino, gitara

————————————————————————————————————————-

Skrzypcowy Konkurs Kolędowy – I miejsce w grupie starszej

Z Narodzenia Pana

Michał Iwon VI/6 – skrzypce, naucz. p. Magdalena Pałgan

————————————————————————————————————————-

Mizerna, cicha

Patrycja Bis IV/4 – gitara, wokal, naucz. gitary p. Dariusz Wróbel

————————————————————————————————————————-

Mizerna, cicha

Marcel Langner III/4 – gitara, naucz. p. Dariusz Wróbel

Marta Reczko – recytacja

————————————————————————————————————————-

Wśród nocnej ciszy

Tomasz Masternak II/4 – gitara, wokal, naucz. gitary p. Dariusz Wróbel

Aneta Masternak – wokal

————————————————————————————————————————-

Pójdźmy wszyscy do stajenki

Emilia Zybała I/6 – fortepian, naucz. p. Barbara Wójcik

————————————————————————————————————————-

Wśród nocnej ciszy

Miłosz Nierubiec I/4 – saksofon, naucz. p. Jerzy Kłonica

————————————————————————————————————————-

Lulajże Jezuniu

Julia Pietrzykowska I/4 – saksofon, naucz. p. Jerzy Kłonica

Jakub Pietrzykowski I/4 – trąbka, naucz. klarnetu p. Jerzy Kłonica

————————————————————————————————————————-

Przybieżeli do Betlejem

Jan Klepacz II/6 – klarnet, naucz. p. Jerzy Kłonica

————————————————————————————————————————-

Wśród nocnej ciszy

Jakub Pietrzykowski IV/6 – saksofon, naucz. p. Jerzy Kłonica

————————————————————————————————————————-

Dzisiaj w Betlejem

Stanisław Kałuża III/6 – fortepian, naucz. p. Barbara Wójcik


Wśród nocnej ciszy

Konrad Kandyba I/6 – gitara, naucz. p. Dariusz Wróbel

————————————————————————————————————————-

 

Wśród nocnej ciszy

Julia Jaros I/4 – flet, naucz. p. Jan Dobrowolski

Łukasz Jaros – gitara (lekcje prywatne p. Paweł Grabski)

————————————————————————————————————————-

Do szopy, hej, pasterze

Lena Sala I/6 – fortepian, naucz. p. Barbara Wójcik

————————————————————————————————————————-

Dzisiaj w Betlejem

Gabriela Rogowska II/6 – gitara, naucz. p. Dariusz Wróbel

Patrycja Rogowska – saksofon

Iwona Rogowska – grzechotka

Robert Rogowski – ukulele

————————————————————————————————————————-

 

Bóg się rodzi

Aleksandra Mrozińska II/6 – fortepian, naucz. p. Barbara Wójcik

————————————————————————————————————————-

Dzisiaj w Betlejem

Kamila Bogdańska III/6 – fortepian, naucz. p. Anna Baran

————————————————————————————————————————-

Gdy śliczna Panna

Kaja Czub I/4 – gitara, naucz. Dariusz Wróbel

Iwona Pawlak – Czub – życzenia

————————————————————————————————————————-

Przybieżeli do Betlejem

Marta Wiatrowska I/4 – gitara, naucz. p. Dariusz Wróbel (nagranie audio p. Dariusz Wróbel)

Mikołaj Wiatrowski – grzechotka

Katarzyna Wiatrowska – wokal

Piotr Wiatrowski – operator sprzętów

————————————————————————————————————————-

Lulajże Jezuniu

Jan Rasiński II/4 – gitara, naucz. p. Dariusz Wróbel

————————————————————————————————————————-

Lulajże Jezuniu

Iga Starba II/4 – akordeon, naucz. p. Zbigniew Swat

————————————————————————————————————————-

Bosy pastuszek

Ksawery Dukielski III/6 – akordeon, naucz. p. Zbigniew Swat

————————————————————————————————————————-

Cicha noc

Matylda Szklarska II/4 – flet, naucz. p. Jan Dobrowolski (podkład audio p. Jan Dobrowolski)

————————————————————————————————————————-

Tryumfy Króla Niebieskiego

Maciej Majewski III/6 – fortepian, naucz. p. Barbara Wójcik


Nieobecności

W dniach 18-31.01.2021 r.- nieobecna p. Anna Chajska

 

 

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
w Ostrowcu Świętokrzyskim
ul. Iłżecka 47
e-mail: psmostrowiec@wp.pl
tel: 41 262 09 10