„Polska z Chaczaturianem – 3”, 23 maja 2019r.

Lista uczestników konkursu dla szkół muzycznych I stopnia  „Polska z Chaczaturianem – 3”

grupa I

  1. Kacper Swaciak – Ostrowiec Świętokrzyski
  2. Krystian Kalista – Ostrowiec Świętokrzyski
  3. Olaf Jurkowski – Ostrowiec Świętokrzyski
  4. Julia Bąk – Ostrowiec Świętokrzyski
  5. Małgorzata Sikora – Kielce
  6. Ethan Wróbel – Kielce
  7. Dominik Zygmunt Bakalarczyk – Busko-Zdrój
  8. Aniela Jagna Wybraniec – Busko-Zdrój
  9. Hanna Urszula Podraza – Busko-Zdrój
  10. Piotr Sputowski – Radom
  11. Alicja Berak – Radom
  12. Wiktoria Berak – Radom
  13. Emilia Opiela – Radom
  14. Iga Jagiełło – Starachowice
  15. Weronika Lasota – Kozienice

grupa II

  1. Wojciech Walasek – Kłodzko
  2. Taisja Kazimierska – Końskie
  3. Maja Krawczyk – Ostrowiec Świętokrzyski
  4. Jakub Skrok – Ostrowiec Świętokrzyski
  5. Aleksandra Matus – Busko-Zdrój
  6. Paweł Cedro – Kielce

 

Próby akustyczne grupa I

9:00 – 9:05 – Małgorzta Sikora – Kielce

9:05 – 9:10 – Ethan Wróbel – Kielce

9:10 – 9:15 – Emilia Opiela – Radom

9:15 – 9:20 – Wiktoria Berak – Radom

9:20 – 9:25 – Alicja Berak – Radom

9:25 – 9:30 – Piotr Sputowski – Radom

9:30 – 9:35 – Aniela Jagna Wybraniec – Busko-Zdrój

9:35 – 9:40 – Hanna Urszula Podraza – Busko-Zdrój

9:40 – 9:45 – Dominik Zygmunt Bakalarczyk – Busko-Zdrój

9:45 – 9:50 – Weronika Lasota – Kozienice

9:50 – 9:55 – Iga Jagiełło – Starachowice

10:00 – 11:15 – przesłuchania

Próby akustyczne grupa II

11:20 – 11:25 – Aleksandra Matus – Busko-Zdrój

11:25 – 11:35 – Taisja Kazimierska – Końskie

11:35 – 11:45 – Wojciech Walasek – Kłodzko

11:45 – 11:55 – Paweł Cedro – Kielce

12:00 – 12:45 – przesłuchania

Harmonogram konkursu dla szkół muzycznych I stopnia  „Polska z Chaczaturianem – 3”

9:00 – 9:55 – Próby akustyczne grupa I

10:00 – 11:15 – Przesłuchania

11:20 – 11:55 – Próby akustyczne grupa II

12:00 – 12:45 – Przesłuchania

15:00 – Wywieszenie listy laureatów, wyróżnionych i programu koncertu laureatów.

17:00 – Uroczyste rozdanie nagród i koncert laureatów.

 

 

 

Nieobecności

W dniu 26.02.2019 r.- nieobecna p. Ewa Jurkowska- Siwiec

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
w Ostrowcu Świętokrzyskim
ul. Iłżecka 47
e-mail: psmostrowiec@wp.pl
tel: 41 262 09 10